Firma Handlowa MG
ul. Łódzka 165,
62-800 Kalisz
tel. 62 757 30 54
email:

Budowa systemów nawadniających

Jako firma ogrodnicza doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważną rolę w utrzymaniu każdego ogrodu odgrywa woda. Zarówno jej niedobór, jak i nieprzepuszczające wodę podłoże obniżają walory estetyczne roślin i zagrażają ich dalszej egzystencji. W odpowiedzi na potrzeby klientów prywatnych i instytucjonalnych oferujemy kompleksową usługę – nawadnianie ogrodów.  

Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia i odpowiedniego parku maszyn budujemy systemy nawadniające ogrody. Jak w przypadku każdej instalacji, system nawadniania wymaga od nas przygotowania profesjonalnego projektu. Zawarte są w nim wszelkie informacje o położeniu rur i zraszaczy, pozwalające na bezawaryjne korzystanie z systemu i bezpieczne prowadzenie prac ogrodowych w miejscu jego instalacji.  

Systemy nawadniające ogrody


Podczas projektowania i budowy systemów nawadniających ogrody pod uwagę bierzemy przede wszystkim wielkość nawadnianego terenu, wymagania roślin rodzaj gleby, kształt terenu oraz źródła wody. Na każdym etapie prac służymy klientom fachowym doradztwem w zakresie doboru odpowiednich rozwiązań do automatycznego nawadniania ogrodu.  

System nawadniania ogrodu ma wiele zalet – nie tylko dla samych roślin. Oprócz tego znacznie ogranicza czas potrzeby na pielęgnację ogrodu oraz pozwala na racjonalne wykorzystanie wody. Z pomocą systemu nawadniania trawnika jest ona bowiem dostarczana do roślin dokładnie w takiej ilości, jakie to potrzebne.