Firma Handlowa MG
ul. Łódzka 165,
62-800 Kalisz
tel. 62 757 30 54
email:

Serwis urządzeń ogrodniczych

Kosiarka po ostatnim koszeniu trawy nie chce ponownie odpalić? Masz problem z właściwym działaniem wykaszarki? A może potrzebujesz pomocy w naprawie odśnieżarki? Doskonale trafiłeś! W Firmie Handlowej MG zajmujemy się kompleksową naprawą urządzeń ogrodniczych. Prace serwisowe prowadzimy w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie.

Serwis urządzeń ogrodniczych każdorazowo poprzedzamy trafną weryfikacją usterek. Następnie oferujemy mycie i czyszczenia urządzeń, ich smarowanie oraz ostrzenie układu tnącego bądź regulację sprzętu. Przywracamy pełną sprawność powszechnie stosowanym urządzeniom ogrodniczym – kosiarkom, pilarkom, kosom, wykaszarkom, glebogryzarkom i nie tylko.

Serwis maszyn budowlanych


Oprócz tego specjalizujemy się również z weryfikacji usterek maszyn budowlanych – zagęszczarki, stopy wibracyjne, agregaty prądotwórcze i inne. Atrakcyjne cenowo prace serwisowe wykonuje nasz profesjonalny zespół pracowników.  

Zainteresowanym klientom proponujemy także sprzedaż i montaż części zamiennych do maszyn budowlanych. W razie potrzeby zapewniamy wynajem maszyn zastępczych na czas wykonania niezbędnych prac budowlanych. W celu omówienia warunków wynajmu zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.