Firma Handlowa MG
ul. Łódzka 165,
62-800 Kalisz
tel. 62 757 30 54
email:

Wycinka drzew - Kalisz

Chcesz usunąć drzewa lub krzewy rosnące na Twojej działce? W Firmie Handlowej MG już od 2003 roku przycinamy drzewa i krzewy ozdobne różnego rodzaju. Z wielu względów wycinka drzew bardzo często jest zabiegiem koniecznym. Zabieg wycinki lub przycinki drzew szczególnie dotyczy mocno rozrośniętej roślinności. Niejednokronie mocno pochylonej, np. na element ogrodzenia lub elewacji budynki. W takich sytuacjach lepiej nie ryzykować uszkodzeniem mienia i skorzystać z usług profesjonalnej firmy ogrodniczej specjalizującej się w wycince drzew i krzewów.

Wiemy, że bezpieczna wycinka drzew i krzewów wymaga odpowiedniego sprzętu oraz należytego przygotowania terenu. Dzięki naszej wiedzy i odpowiedniemu zapleczu technicznemu, jesteśmy w stanie usunąć wysokie lub trudno dostępne drzewo bądź krzew ozdobny w sposób bezpieczny z prywatnych posesji, parków czy boisk.

Wycinka drzew Kalisz:

  • Piotr Gulczyński
  • specjalista ds. usług i ds. agrotechniki

tel. 668-111-200

e-mail: p.gulczynski@mg-ogrody.pl

Przesadzanie drzew i krzewów:

Nasz fachowy zespół oferuje również przesadzanie drzew i krzewów. Zmiana miejsca najczęściej podyktowana jest niekorzystnym ich położeniem względem innych roślin, zmianą koncepcji terenu zielonego bądź zagrażającymi im pracami remontowymi. Doskonale wiemy, jak i kiedy przesadzać krzewy i drzewa, by w kolejnych latach zachwycały swoim wyglądem.

Liściaste drzewa i krzewy ozdobne przesadzamy w fazie spoczynku – późną jesienią lub wczesną wiosną, gdy znajdują się one poza okresem wegetacji. Przesadzanie drzew i krzewów iglastych przeprowadzamy we wrześniu, dzięki czemu zdążą się one ukorzenić w nowym miejscu przed nadejściem przymrozków. W kolejnym miesiącu przesadzamy drzewka owocowe.